Narozen 27. 3. 1995 v Příbrami. Skladatel, pianista, zpěvák, producent, dirigent.

Vedle Bert & Friends působí též v projektech: Katarzia, Johannes Benz, Peter Aristone, Baset +, Brigita a Štěpán, Frantmeni.

Objevil se na pódiích nebo spolupracoval též s: Franta Černý, Martin Valihora, Mark Plati, Marie Rottrová a Neřež, David Koller & Friends, Česká Filharmonie, Štěpán Markovič, Patricie, Tereza Kerndlová, Olga Lounová, Markéta Poulíčková, Maella, En.dru, Erika Fečová, Ondřej Ruml, VOŠ Bigband Milana Svobody a dalšími. 

Jako žák Waldorfské školy v Příbrami vytváří svou první kapelu, moderuje školní akce a je součástí studentských kapel. Na ZUŠ (pod vedením Milana Baginského a Bohuslava Burdy) pravidelně, od svých 11 let, představuje na školních koncertech své autorské skladby. Od svých 14 let navštěvoval skladatelské kurzy Malý Dvořák, v rámci kterého komponoval a následně dirigoval své skladby pro nejrůznější komorní obsazení, která byla složena z instrumentalistů ND, ČF, SOČR, a to např. pod lektorstvím Miloše Orson Štědroně, Romana Z. Nováka, J. Čechtického. V té době také působí jako nejmladší člen Zpěváckého spolku Hlahol.

Na Konzervatoři Jaroslava Ježka absolvoval obor skladba u legendárního jazzového klavíristy a skladatele Karla Růžičky a též u Zoji Černovské. Současně absolvoval obor dirigování u doc. MgA. Hynka Farkače. Docházel též na individuální lekce ke klavíristce Irině Parker Kondratěnko, Milana Svobody, Víta Křišťana a dalších. V rámci komorní vážné hudby se několikrát účastnil mezinárodního kurzu Ameropa, vedeného světovými instrumentalisty, na kterých mimo lekce klavíru nebo cembala navštěvoval též hudebního skladatele Otomara Kvěcha. Účastnil se mezinárodních jazzových kurzů, např. u Barryho Harrise v Římě, v rámci Siena Jazz mj. u Geralda Claytona, nebo Stefana Battaglia, Kevina Hayse (Tuscia in jazz), Briana Charette (Czech Jazz Workshop) a dalších.

Věnuje se též hudebnímu producentství, kompozici vážné hudby, aranžerství, tvorbě hudby k filmům, animacím, reklamám, uměleckému tanci apod.