1.3. Monkey Business – Olomouc (jako hosti)


2.3. Svitavy – Tyjátr  – https://www.facebook.com/events/289416861753367/


9.3. Monkey Business – Mariánské Lázně (jako hosti)


16.3. Monkey Business – Děčín (jako hosti)

22.3. Marketing festival – Kongresové centrum Praha

23.3. Žižkovská noc Praha – Palác Akropolis – https://www.facebook.com/events/260920411474008/

5.4. Monkey Business – Plzeň (jako hosti)


6.4. Monkey Business – Karlovy vary (jako hosti)


13.4. Monkey Business – Kolín (jako hosti)

26.4. Monkey Business – Krnov (jako hosti)

27.4. Bratislava – Sharpe Festival

30.4. Čarodejnice – Týniště nad Orlicí –  https://www.facebook.com/events/2294940840789039/


3.5. Monkey Business – Litomyšl (jako hosti)

23.5. Žluté lázně – (support Monkey Business)

24.5. Opava – Freiplatz festival – https://www.facebook.com/events/343519176249259/


25.5. Kolínský Majáles

28.6. Fingers Up  – https://www.facebook.com/events/2251338358431570/

13.7. Šumava Rocks


14.7. Mighty Sounds – https://www.facebook.com/events/417979685377304/

20.7. Colours of Ostrava


3.8. Beseda u Bigbítu – Tasov


17.8. Živá ulice Plzeň

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
20. 12. Midi Lidi + Bert & Friends + Koně a Prase – Brno (Kabinet Múz)

15. 12. Kolín – Bar pod hodinama

12. 12. Liberec – Vokno

5. 12. Plzeň – Anděl music bar

5. 11. Donny Bennet + Bert & Friends – Cross Club

2. 8. Povaleč festival

29. 6. Vývrtka festival 19:00

28. 6. Jatka fest – Pacov – 21:45

25. 6. Praha – Ježfest – Cargo gallery

22. 6. Praha – United Islands – Klub FAMU – 23:15

19. 4. Bratislava – Fuga

22. 3. Žižkovská noc – Storm Club (Prago unioun – Bert and Friends – Kapitán Demo)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

2017

20. 12. BRNO -Čtvrtníček na hrad: Mucha, Bert & Friends, Adéla Elbel, DJ Alien 

30. 9. FOKUS FEST SEMILY

18. 8. LETIŠTĚ FESTIVAL

10. 8. PRAHA – PŘÍSTAV 18600

17. 6. BIGY FESTIVAL

16. 6. Cheb – Městské dvorky 20:00 (Stage A)

13. 5. Májová weselice Waldorfské školy Příbram

12. 5. FREIPLATZ OPAVA

10. 5. PLZEŇ – POD LAMPOU

4. 5. FESTIVAL ZLOMVAZ PRAHA

2. 4. Akropolis – Big Yuki + Bert and Friends

24. 2. Jazzdock

20. 1. Klubovna – Bert and friends + MUFF

6. 12. 2016 Bert and friends + Now vs. Now – Jazzdock